אודותינו

קבוצת קיים נותנת שירותים לקהילות בעלות אינטרס משותף, אשר חבריה מתאחדים על מנת להניע ולבנות פרויקט. הקבוצה מספקת שירות מקצועי ללוי וייצוג בפרויקטים של :קבוצות רכישה, תמ"א 38, פינוי בינוי, בנייה שיתופית ועוד פרויקטים דומים שבהם היזם הוא למעשה קבוצת אנשים בעלי אינטרס משותף. 

בשנים האחרונות מקודמות תוכניות פינוי בינוי ותמ"א 38 בכל רחבי הארץ. קבוצת קיים הוקמה מתוך אמונה אידיאולוגית כי האינטרס של הדיירים  צריך לעלות לראש סדר העדיפויות וכי יש לפעול למען העלאת מודעות זו בקרב דיירי בניינים לצד עבודה משותפת ופורה מול היזמים.

חברי הקבוצה מאמינים כי ניתן למצוא פתרונות חברתיים וסביבתיים בתכנון ובנייה וכי ניתן להוריד בכך את עלויות הפרויקט למשתמש. מטרת קיים היא להרחיב את מעגל שיתופי הפעולה של אנשי מקצוע נוספים המעוניינים לתת שירות לקהילות יוזמות.

הקבוצה מורכבת מרשימה של חברות ונותני שירות מתחומים שונים אשר עובדים בשיתופי פעולה לפי פרויקט והיא מונה מתכננים, משפטנים, כלכלנים ומהנדסים בעלי ניסיון בתחום היזמות התכנון והבנייה.

קיים הוקמה מתוך ההבנה כי ישנן לא מעט קבוצות של אנשים וקהילות (שכנים, קהילות ועוד) אשר יכולות ליישם יזמות קהילתית בתכנון ובנייה ואשר אין להן את האפשרות להתארגן בעצמן.  קבוצת קיים מורכבת מעורכי דין, אדריכלים, שמאים, מנהלי פרויקטים ורכזי דיירים, המובילים בתחומם והמתמחים בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי. הקבוצה מספקת שירותי ייצוג מקצועיים לדיירי בניינים המעוניינים להתקשר מול יזם או ליזום בעצמן פרויקטים של התחדשות עירונית: תמ"א 38 ופינוי בינוי.

אנו קוראים לכם ליצור איתנו קשר ולשלוח לנו רעיונות/פניות/שאלות בנושא יזמות קהילתית בנדל"ן.